Logotipas

Pagrindiniai mūsų veiklos principai yra minimalistiniai ir unikalūs grafiniai sprendimai. Jų ieškome ir kuriant logotipus. Labai svarbu, kad logotipas būtų apie Jūsų veiklą, pagrindines idėjas ir vertybes. Todėl, kuriant jį, pirmiausia analizuojame Jūsų viziją bei veiklos pobūdį, bendradarbiaujant siekiame patarti ir atrasti tinkamiausią kokybišką ilgalaikį logotipo sprendimą.

KAINA 350 € (avansas 150 €)

 

Standartinis logotipo kūrimo procesas:

  • Išanalizavus Jūsų pateiktą informaciją sukuriame 3 skirtingus logotipo variantus.
  • Vieną labiausiai Jums patikusį variantą tobuliname. Esant poreikiui padarome daugiau panašių jo variacijų.
  • Išsirenkate ir suderiname galutinį logotipo variantą. Logotipo kaina kyla, prireikus daugiau skirtingų jo variantų ar korekcijų nei numatyta.
  • Pirmuosius Jūsų logotipo variantus sukursime per 1-3 sav., priklausomai nuo tuo metu esančio mūsų užimtumo. Susisiekite su mumis užpildę formą žemiau, viską aptarsime ir galėsime pradėti Jūsų naujojo logotipo kūrybą.

Esame pasiruošusios Jus maloniai nustebinti!

Kas toliau?

Siūlome ir tolimesnį bendradarbiavimą plėtojant visą Jūsų prekės ženklo įvaizdį minimalistine stilistika: stiliaus knyga, pakuočių/etikečių dizainas, vizitinės kortelės, lankstinukai ir t.t.

Atlikti darbai

„Užrašyta jūra“

Nuostabus logotipas, kurį lydi kiti taip pat mūsų veikloje matomi darbai. Užrašyta jūra – itin jautrus, apgalvotas ir jausmingas projektas, kurį apibūdina jūros lyriškumas ir žodžių magija. Logotipo jaukumas labai reikšmingas, todėl ypatingą dėmesį skyrėme spalvai, formai ir mažoms detalėms. Jų logotipe nemažai, tačiau bendra visuma yra neabejotinai ryški ir pastebima, o tai itin svarbu geram logotipui.

„Grožio Meka“

Elegantiškas ir kokybę atspindintis logotipas, lygiai toks, koks yra ir grožio salonas Kaune besipuošiantis šiuo ženklu. Šį logotipą puikiai apibūdina minimalizmo, grakštumo ir išskirtinumo paieškos bei harmonijos ir balanso ieškojimas tarp objekto ir teksto.

„August Photography“

Kurti logotipą profesionaliam fotografui yra didelė atsakomybė. Svarbu atspindėti nuotraukų toną ir sukurti logotipą, kuris galėtų būti pritaikomas įvairiose, dažnai margose aplinkose.
„August photography“ logotipas orientuotas pavaizduoti vasarišką gaivą, atsipalaidavimą ir žaismingumą. Išbaigtos apvalintos logotipo formos, švelnios mėtų ir klasikinės pilkos spalvos kontrastas, minimalistiniai paukščiai, menantys ir palmių viršūnę, yra nuoroda į vasara dvelkiančią nuotaiką.

„Videobankas“

Ypatingas projektas, kurio metu logotipas turėjo būti sukurtas su ankstesnio logotipo detalėmis. Plonos linijos sukūrė detalizuotą logotipą, o rėmelis natūraliai susiliejo su pagrindiniu logotipo elementu. Netradicinis sprendimas – užrašas pasviręs pagal sienelę, sukuria vientiso logotipo vaizdą.

„Knyginėju“

@Knyginėju logotipas – nepaprastas mūsų projektas. Logotipui pasirinkta Unique Symbols iliustracija, kurioje Jūs matote realios nuotraukos atvaizdavimą. Sprendimas unikalus ir puikiai derantis prie „Knyginėju knygų recenzavimo ir rekomendacijų veiklos. Jaukus ir meniškas, suasmenintas, o kartu netikėtai aiškiai suprantamas ir lengvai įsimenantis. Svarbiausiai, idealiai tinkantis nugulti ant įvairiausių produktų. Štai, kad ir ant daugkartinio naudojimo maišelių, kuriuos galite rasti mūsų kūriniuose

„Medinė šarka“

Medinė šarka jau ne vienerius metus kuria vienetinius rankų darbo aksesuarus ir išskirtines namų interjero detales. Didžiuojamės, kad Medinė šarka puošdama kitus, puošiasi mūsų logotipu. Minimalistinis, bet kartu didingas logotipas nėra pati lengviausia užduotis grafikos dizaineriui. Sprendimas – stilizuotą šarka puošiasi karūna. Didybės ir išbaigtumo suteikia apskritimas, kuris taip pat kaip ir šarka, puošiasi žodžių karūna.

„Inga Jukne“

Mūsų kurtą logotipą savo veiklai pasirinko Inga Jukne – tvarios mados prekės ženklas. Minimalistiniu logotipu buvo svarbu rodyti prekės ženklo kokybę, prabangą ir draugiškumą gamtai. Tai puikiai pavyko pažymėti Inga Jukne inicialais, kurie subtiliai vaizduoja augalo stiebą. Auksas – klasika, tapo prabangos ir kokybės žyme. Logotipas jau puošia veikla socialinius tinklus ir etiketes. Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti su sparčiai besiplečiančiu ir tobulėjančiu Inga Jukne prekės ženklu.

„Mama Bee Soaps“

Logotipas Mama Bee Soaps, buvo kurtas išskirtiniams rankų darbo muilams. Logotipo forma yra nuoroda į muilą, o pasirinktas šriftas primena pirmąsias muilo etiketes, todėl savyje turi žaismingą hipsterišką dvasią. Pasirinktas neįprastas sprendimas – logotipo objektas neišskirtas, o integruotas į tekstą, tačiau jame nepranykstantis. Tai suteikia logotipui išskirtinumo ir padeda tekstui ir objektui tapti vientisu dariniu.

„Miss Bee“

Miss Bee logotipas kurtas jaunam šeimos verslui, kuriame kuriami jaukūs visos šeimos rūbai. Ženklas žaismingas ir ryškus, todėl lengvai pastebimas ir įsimenantis. Objektas tampantis užrašu yra šio logotipo dėmesio centras. Vos kelios gerai apgalvotos linijos sukuria nenutrūkstamą ir ryškų vaizdą.

„Kėdainietis“

Kurti logotipą vienam pagrindinių Kėdainių miesto informacijos šaltinių yra didelė atsakomybė. Svarbu, kad logotipas būtų artimas miesto gyventojams ir atspindėtų dabartinį miestą. Todėl logotipo pagrindinis objektas – naujas miesto tiltas, kuris yra ir nuoroda į žinių, naujienų tiltą. O minimalistinis akcentas – raudona linija primena apie pulsuojantį ir ryškų miesto gyvenimą.

150.00

Produkto kodas: PK6 Kategorija:
Unique Symbols