Susipažinkime!

Esame draugės ir kolegės, savo veiklą pradėjusios dar kartu studijuojant Vilniaus Gedimino technikos universitete Kūrybinių industrijų studijas. Grafinio dizaino veikla kartu užsiimame jau nuo 2015 metų.

Nuotraukos kairėje Jūs matote Deimantę, kuri dievina piešti, domisi grafinio dizaino istorija bei naujausiomis tendencijomis. Dešinėje – Akvilina, kuri, kiek save pamena, pasaulį mato per fotoaparato objektyvą ir žino šimtus paslapčių, kaip vizualinį kūrinį paversti pačiu matomiausiu ir patraukliausiu. Kartu mus vienija meilė grafiniam dizainui.

Žavimės minimalizmo principais, kartu ieškome unikalių sprendimų, kad mūsų kūriniai labiausiai atspindėtų Jūsų ir mūsų idėjas.

Visą įkvėpimą kūrybai randame gamtoje, todėl siekiame savo veikla tausoti aplinką. Spaudai renkamės ekologišką, perdirbtą popierių, pakuojant siuntas nenaudojame plastiko arba naudojame antrą kartą pakavimui reikalingas medžiagas. Kol kas mūsų žingsneliai maži, tačiau, neabejojame, jog tai tik pradžia. Tikimės, kad ateityje ne tik didės mūsų indėlis į aplinkosaugą, bet ir įkvėpsime kitus priimti žalesnius sprendimus kasdienėje veikloje!

Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių atranda mus, įvertina ir pasitiki mūsų kūryba. Parašykite mums ir jau dabar pradėkime kurti kartu!

Minimalistinės dovanos

 • Įrėmintas unikalus ženklas. Tai bus vienintelis toks ženklas visame pasaulyje, sukurtas pagal Jūsų pateiktą informaciją apie tą žmogų (antrąją pusę, vaiką, šeimą, kolektyvą, porą ar pan.). Tai puiki dovana brangiam, artimam ir mylimam žmogui.
 • Unikalus daugkartinis medvilninis maišelis. Eidami į miestą ar parduotuvę turėkite su savimi vienetinį, tik jums kurtą, daugkartinį maišelį!
 • Unikalus plakatas. Nupiešime pagal Jūsų norus plakatą ir jį atspausdinsime – tai unikalus būdas papuošti savo namų interjerą.
 • Portretas iš nuotraukos.
 • Atvirukai. Minimalistiniai įvairioms šventėms atvirukai – vestuvėms, gimtadieniams, Kalėdoms, įkurtuvėms, sukaktuvėms, vaikams ir kt.
 • Daugkartiniai maišeliai. Tai puikus būdas susidėti ne tik pirkinius iš parduotuvės, tačiau praverčia ir keliaujant į darbą ar susidedant vaiko daiktus išvykai.
 • Plakatai. Stilingam ir išskirtiniam Jūsų namų interjero jausmui.
 • Lipdukai. Žaismingi lipdukai, kuriais papuošite savo Kalėdines dovanas!
 • Vardo kortelės. Dar viena jauki idėja, kaip galite papuošti ir suasmeninti dovanas.

Paslaugos Jūsų verslui

 • Logotipo kūrimas. Sukursime Jūsų verslui ar vykdomai veiklai unikalų, minimalistinį logotipą. Galimas ir tolimesnis bendradarbiavimas, toliau plėtojant jūsų firminį įvaizdį.
 • Projektų įgyvendinimas. Padėsime įgyvendinti Jūsų projektą – nuo vestuvinių kvietimų sukūrimo iki knygos iliustravimo. Esame pasiruošusios iššūkiams ir neribotai kūrybai!