Įrėmintas unikalus ženklas

Unikalus ženklas yra vienetinis kūrinys – iliustruotas simbolinis ženklas, kurį galite dovanoti brangiam žmogui įvairiomis progomis (gimtadienis ar jubiliejus, motinos arba tėvo diena, vestuvės, krikštynos, valentino diena ir t.t.). Tai dovana, kuri simboliais pasakoja svarbiausias žmogaus savybes bei siekius ir siunčia Jūsų palinkėjimą. Tai puiki dovana antrai pusei, mamai, tėčiui, draugams ar net bosui. Ženklas gali būti sukurtas vienam arba keliems žmonėms: porai, šeimai, kolektyvui ar kitai žmonių grupei.

Viskas, ką Jums reikia padaryti užsisakant ženklą, tai užpildyti anketą, taip papasakojant apie dovanos gavėją ir suteikiant mums svarbią kūrybai informaciją. Ženklą pradėsime kurti, kai tik gausime Jūsų pavedimą. O jūsų nurodytu pristatymo adresu ženklas atkeliaus jau paruoštas dovanoti!

 

KOMPLEKTE:

 • Rėmelis su ženklo spauda. Geltonos, rudos arba juodos spalvos, 25x25x3 cm dydžio, su pasportu. Ženklas rėmelio viduje atspausdintas ant 13×13 cm dydžio kortelės. Rėmelį galima kabinti ant sienos arba pastatyti ant lentynos.
 • Atvirukas su ženklo spauda. Tai antra ženklo mažesnė kopija, atspausdinta ant 7×12 cm dydžio kortelės ir užklijuota ant tamsesnės 10×15 cm dydžio kortelės.
 • Kortelė su ženklo aprašymu. Ženklo simbolikos paaiškinimas ir Jūsų norimas palinkėjimas dovanos gavėjui. Spausdinama ant 10×15 cm dydžio kortelės.
 • Mini molbertai (2 vnt.). Stoveliai, skirti atvirukui su ženklo spauda ir kortelei su ženklo aprašymu pasidėti namuose. Molberto aukštis 13 cm, plačiausia vieta – 8 cm.
 • Vokas. 15×15 cm dydžio į kurį įdedame atviruką, kortelę ir mini molbertus.
 • Dovanos supakavimas. Dovana paruošiama įteikimui Jūsų brangiam žmogui!


KŪRYBOS EIGA:

 • Atlikus apmokėjimą į Jūsų el. paštą atkeliaus laiškas, patvirtinantis užsakymo vykdymo pradžią.
 • Tuomet mes iš karto pradėsime kurti „Unique Symbols“ ženklą. Kūrybos eigoje gali būti, jog mes susisieksime su Jumis dėl iškilusių klausimų, o jeigu Jūs norėtumėte papildyti informaciją – drąsiai kreipkitės į mus.
 • Per 5 darbo dienas į Jūsų el. paštą atsiųsime sukurtą ženklą ir tekstą Jūsų peržiūrai.
 • Sulaukę Jūsų patvirtinimo, ženklą atspausdinsime, supakuosime ir išsiųsime Jūsų nurodytu adresu.
 • „Unique Symbols” ženklo atkeliavimo trukmė į Jūsų rankas priklausys nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Kūrybos eigoje skatiname su mumis susisiekti el. paštu info@uniquesymbols.com, jei norite ką nors paaiškinti detaliau, ar turite klausimų.

 

SUKURTŲ ŽENKLŲ IR APRAŠYMŲ PAVYZDŽIAI:

ARAI,

Tu esi džiaugsmas ir laimė, tyriausias noras pažinti pasaulį. Specialiai Tau sukurtas ženklas – „Ruduo visatoje“ – tai rudens lapais nusėtas žvaigždėtas dangus – metas, kai Tu gimei. Krentančios žvaigždės Tau pažada priminti, kad svajoti verta, nes visas svajones galima įgyvendinti. Tačiau nenusivilk, jog jas teks pildyti pačiam, nes Tau padės tai padaryti visomis pasaulio kryptimis skriejančios raketos.

Nuoširdžiai,
Tave mylinti teta

SESE,

Dovanoju šį, specialiai Tau sukurtą,„Unikalų lašelį, kuris yra toks pat ypatingas kaip ir Tu. Tavo estetikos pajautimas ir kokybės siekis kad ir ko imtumeisi, žavi ir įkvepia. Nebijok svajoti ir drąsiai išbandyk įvairius kelius – tik taip atrasi save. Kiekviena nauja idėja, kiekvienas naujas siekis – tai maži lašeliai, pripildantys tavo gyvenimo jūrą. Linkiu ją pildyti neišsenkančios drąsos saujomis!Su meile ir didžiausiu palaikymu,

Brolis

MODESTA,

Tavo elegancija ir grožis užburia, o nuostabi savybė ieškoti gerumo ir atsakingai žvelgti į pasaulį – įkvepia. „Gėlėtas žvilgsnis“ – tai simbolis, sukurtas Tau, kuris linki nepaliauti svajoti ir paskatinti kitus svajoti drauge. Nepailsk ieškoti ryškiausių minčių ir idėjų, o svarbiausia, įžvelk ir nebijok pasidžiaugti paprastu grožiu, supančiu kasdienybėje.

Šilčiausi linkėjimai nuo vaikystės draugės

RENATA,

„Gaivi banga“ – tai ženklas, sukurtas Tau, galvojant apie Tavo drąsą svajoti ir įgyvendinti. Tai yra milžiniška motyvacija aplinkiniams, kaip ir Tavo plati ir draugiška šypsena, užliejanti geromis emocijomis. Lyg banga, kuri nepailsta judėti, šiuo simboliu, linkime ir Tau žvelgti tik pirmyn, tačiau pastebėti ir gražias smulkmenas kasdienybėje, apie kurias Tau primins smulkiausios ramunės ir kriauklytės. O vaisių ir uogų įvairovė pasės ryškiausių ir kvapniausių įdėjų.

Džiaugiamės, jog esi šalia,
Kolegos

130.00

 • *Pasirinkite atviruko spalvą:

  *Pasirinkite rėmelio spalvą:

 • ANKETA

  Ši anketa padės mums pažinti žmogų, kuriam yra kuriamas ženklas. Pasistenkite viską aprašyti kuo nuoširdžiau ir kaip įmanoma asmeniškiau. Pildykite tik Jums svarbiausius punktus.

  Įrašykite, koks norėtumėte, kad būtų kreipinys teksto kortelėje.

  Įrašykite, kaip norėtumėte pasirašyti teksto kortelės apačioje, pvz., brolis/sesuo, tavo draugas/draugė arba tiesiog Jūsų vardas.

  Įrašykite, koks yra dovanos įteikėjo ir dovanos gavėjo ryšys? Pvz., dovanos gavėjas man yra mama, tėtis, dukra, draugas ir t.t.

  Įrašykite dovanos gavėjo amžių.

  Įrašykite keletą savybių, kuriomis šis žmogus Jus labiausiai žavi. Taip pat, galite paminėti ir savybes, kurių linkite šiam žmogui.

Unique Symbols