Unikalus daugkartinis medvilninis maišelis

Daugkartinis medvilninis maišelis su Jūsų sugalvota ir mūsų minimalistine stilistika nupiešta iliustracija! Puiki dovana ir būdas išsiskirti individualumu kasdien. Papasakokite mums, kokią iliustraciją norite matyti ant maišelio ir mes padėsime vizualizuoti Jūsų sumanymą. Nežinote tikslaus objekto, kurį norite pavaizduoti? Ne bėda! Mes dieviname tokius iššūkius. Papasakokite jausmą, kurį norite pavaizduoti ir mes kibsime į kūrybą.

MAIŠELIO KŪRYBOS EIGA:
  • Atlikus apmokėjimą į Jūsų el. paštą atkeliaus laiškas, patvirtinantis užsakymo vykdymo pradžią.
  • Tuomet mes iš karto pradėsime kurti iliustraciją pagal Jūsų aprašymą. Iliustracijos bus panašaus detalumo, kaip matote pavyzdžiuose. Kūrybos eigoje gali būti, jog mes susisieksime su Jumis dėl iškilusių klausimų, o jeigu Jūs norėtumėte papildyti informaciją – drąsiai kreipkitės į mus.
  • Per 7* darbo dienas į Jūsų el. paštą atsiųsime sukurtą iliustraciją Jūsų peržiūrai ir sulaukę patvirtinimo, iliustraciją atspausdinsime ant maišelio, supakuosime ir išsiųsime. *Trukmė gali būti trumpesnė esant mažesniam mūsų darbų užimtumui, tad jeigu reikia greičiau – susisiekite su mumis dėl tikslesnio termino. Taip pat, ilgai nesulaukus Jūsų galutinio patvirtinimo, terminas gali ir prailgėti.
  • Maišelio atkeliavimo trukmė į Jūsų rankas priklausys nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Kūrybos eigoje skatiname su mumis susisiekti el. paštu info@uniquesymbols.com, jei norite ką nors paaiškinti detaliau, ar turite klausimų.

Užsisakant tokių pat maišelių su individualia iliustracija, daugiau nei vieną vienetą, kiti maišeliai kainuos tik po 13 €/vnt.!

50.00

Liko 8

    Vieno papildomo maišelio kaina yra 13 EUR

Unique Symbols