Kvietimai

Kiekvienais metais gaminame individualiai suderintus kvietimus į šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius. Nuostabu, kad mūsų iliustracijos gali tapti gražiu pakvietimu, o kartais net pagrindiniu šventės atributų dekoro akcentu. Personalizuotos simbolinės iliustracijos tampa gražia ir prasminga detale, kurią neretai norisi pasilikti namų dekoravimui ir prisiminimui.

Kvietimų dizainas

Savo minimalistine stilistika sukursime Jums kvietimą į Jūsų šventę. Kvietimas bus atsiųstas Jums PDF ir JPG formatais, šiuos kvietimus galėsite išsiųsti internetu savo šventės dalyviams. Terminai: kvietimo dizainą sukursime per 1-2 sav.

KAINA: 50 €

Kvietimų spauda

Papildomai, siūlome atsispausdinti kvietimus ant mūsų siūlomų popieriaus variantų, pasirinkti ar norite, jog kvietimai būtų įdėti į rudus vokelius, galbūt norite, jog visiems kvietimams užrištume kaspinėlį ar džiūto siūlą. Visus spaudos ir gamybos niuansus deriname individualiai, tad ir galutinę kainą galėsime paskaičiuoti tik išgirdus Jūsų poreikius. Terminai: kai bus patvirtintas kvietimų dizainas, atspausdinsime ir paruošime fizinius kvietimus dar per 1-2 sav.

KAINA: derinama individualiai

 

Prieš užsisakant šią paslaugą – susisiekite su mumis dėl iškilusių klausimų ar detalių info@uniquesymbols.com

50.00

Produkto kodas: PK7 Kategorija:
Unique Symbols