Portretas iš nuotraukos

Nupiešime portretą iš Jūsų atsiųstos nuotraukos bei pagražinsime jį unikaliais gamtos motyvais! Mūsų piešti portretai neretai tampa gražia dovana, puošia nuostabių žmonių namus ar tampa švenčių ir veiklų svarbiausia vizualine dalimi.

PORTRETO PIEŠIMO IŠ NUOTRAUKOS KŪRYBOS EIGA:

  • Atlikus apmokėjimą į Jūsų el. paštą atkeliaus laiškas, patvirtinantis užsakymo vykdymo pradžią.
  • Gavę apmokėjimą, mes su jumis susisieksime Jūsų nurodytu el. paštu dėl nuotraukos atsiuntimo arba galite iš karto po apmokėjimo nuotrauką atsiųsti mums į el. p. info@uniquesymbols.com.
  • Tuomet per 5* darbo dienas į Jūsų el. paštą atsiųsime sukurtą iliustraciją Jūsų peržiūrai. *Trukmė gali būti trumpesnė esant mažesniam mūsų darbų užimtumui, tad jeigu reikia greičiau – susisiekite su mumis dėl tikslesnio termino. Taip pat, ilgai nesulaukus Jūsų galutinio patvirtinimo, terminas gali ir prailgėti.
  • Į kainą yra įskaičiuotas vienas korekcijų kartas. Jeigu norėsite daugiau korekcijų – bus taikomas papildomas įkainis, priklausomai nuo darbo kiekio. Visos korekcijos prailgina kūrybos laiką.
  • Sulaukę Jūsų patvirtinimo, kad iliustracija jums patinka iš karto ją atsiųsime PDF formatu. Šiuo formatu iliustraciją galėsite naudoti bet kokiai jūsų norimai spaudai.
  • Jeigu užsisakysite pas mus ir iliustracijos atspausdinimą kaip plakatą, papildomai prisidės 2-4 darbo dienos jo atspausdinimui, o plakato atkeliavimo trukmė į Jūsų rankas priklausys nuo pasirinkto pristatymo būdo.

50.00135.00

Unique Symbols