Paslaugos

01. Apie

Mums labai patinka kūrybiniai iššūkiai ir ypatingai džiaugiamės, kad galime prisidėti prie Jūsų idėjų įgyvendinimo. Nuo knygos iliustravimo iki šeimos portreto! Jeigu bet kokiai jūsų idėjai ar projektui reikia „Unique Symbols“ minimalistinio stiliaus iliustracijų ar kūrybinių grafinių sprendimų – susisiekite su mumis!

02. Ką mes kuriame?

Kuriame skaitmenines iliustracijas, kurias galite kokybiškai atspausdinti ant Jums reikalingo formato, pavyzdžiui, atviruko, plakato, knygos skirtuko ar kito fizinio produkto.

Mūsų iliustracijos puikiai tinka Jūsų asmeniniam naudojimui kaip vestuvinių kvietimų iliustracijos, portretų piešimo iš nuotraukos, tatuiruotės ir pan.

Esame pasiruošusios ir sudėtingesniems, didesnės apimtiems komerciniams projektams. Pavyzdžiui, darbo knygų maketai, grožinės literatūros knygų iliustravimas, produktų etikečių apipavidalinimas.

03. Jūsų projektas

Kviečiame peržiūrėti mūsų atliktus darbus. Jeigu matote, kad Jūsų projektui tinka mūsų kuriamas stilius – nekantraujame pradėti kūrybinį procesą! Būtinai papasakokite mums apie savo projektą ir ko tikitės iš mūsų.

Jeigu pavyzdžiuose ar aprašymuose nepamatėte jokio panašaus projekto į Jūsų – būtinai parašykite mums. Labai laukiame vis naujų ir įdomių patirčių, kuriant pačius įvairiausius ir netikėčiausius projektus! Mums patinka ieškoti įdomių ir kūrybiškų sprendimų.

Svarbiausia, kad viską lydėtų minimalizmas, švara ir estetika!

Portfolio

Logotipai

Pagrindiniai mūsų veiklos principai yra minimalistiniai ir unikalūs grafiniai sprendimai. Jų ieškome ir kuriant logotipus. Labai svarbu, kad logotipas būtų apie Jūsų veiklą, pagrindines idėjas ir vertybes. Todėl kuriant jįpirmiausia analizuojame Jūsų viziją bei veiklos pobūdį, bendradarbiaujant siekiame patarti ir atrasti tinkamiausią kokybišką ilgalaikį logotipo sprendimą.

Užsisakyti logotipą

„Unique Symbols“ produktai

Daugiausiai laiko praleidžiame kurdamos minimalistines iliustracijas, kurios jau tapo mūsų vizitine kortele. Mielos, jaukios, šmaikščios ir stilingos. Taip dažniausiai mūsų iliustracijas apibūdina klientai. Kviečiame daugiau iliustracijų išvysti mūsų e-parduotuvėje.

Portretai iš nuotraukų

Vaizduoti realybę piešiniais yra nuostabu, nes jai suteikiama nauja forma ir detalės. Mūsų piešti portretai neretai tampa gražia dovana, puošia nuostabių žmonių namus ar tampa švenčių ir veiklų svarbiausia vizualine dalimi. Tokį piešinį Jūs galėsite atsispausdinti ant mūsų siūlomų prekių: atviruko, plakato, daugkartinio maišelio arba bet kokio kito norimo ir jums patinkančio daikto: rūbas, puodelis ar pan.

Užsisakyti portretą iš nuotraukos

Knygos iliustracijos

Iliustracijos skirtos vaikiškai knygutei, kuri šiuo metu jau keliauja į spaustuvę. Iliustruoti knygą – sudėtingas, bet labai malonus iššūkis. Mums itin svarbu, kuo labiau atspindėti autoriaus įsivaizdavimą ir iliustracijas perteikti kuo nuoširdžiau. Jau visai netrukus galėsite išvysti mūsų mielas vaikams skirtas iliustracijas šioje fizinėje knygoje.

Etiketės „Bičių medus“

Jau daug metų mūsų kurtas etiketes naudoja Akmenės rajone veiklą vystantis „Bičių medus“. Etiketė kurta žaismingai, orientuojantis į platų medaus pirkėjų spektrą. Pasirinktas pieštinis „Unique Symbols“ dizainas, kuris suteikia etiketei šiltumo ir pabrėžia rankų darbo gamybą. Šviesios spalvos derinamos su produkto (medaus) spalva. Iki šiol tai vienas jaukiausių mūsų projektų!

„Brolių medus“ kalendorius

Vienas įdomiausių darbų bendradarbiaujant su „Brolių medumi“ – 2019 metų kalendorius. Pasirinkta nestandartinė kalendoriaus forma, minimalistinis ir kokybę pabrėžiantis dizainas yra atspindys drąsaus ir daug siekiančio verslo!

Dovanų kuponas „Roberta fotografė“

Vienas mums mieliausių darbų – dovanų kuponai, kuriuose svarbu sutalpinti daug grožio, džiugesio ir laimės. Juk tai visada ypatinga dovana. Labai džiugu, kad mūsų veiklą atranda verslai, kurių vizualinė veiklos vizija atitinka mūsų minimalistinį ir gamtos įkvėptą kūrybos stilių. Štai fotografė Roberta parodė mums sau patinkančius dovanų kupono pavyzdžius, kuriuose dominavo minimalizmas, romantiškumas, detalės ir gamtos motyvai. Manome, kad mums puikiai pavyko sutalpinti visus norus į šį mielą ir lyg iš gražiausių filmų kuponą. Svarbiausia, kad rezultatu džiaugiasi Roberta, Unique Symbols ir klientai!

Užsisakyti dovanų kuponą

„Užrašyta jūra“ darbo kalendorius

Mūsų sukurtą logotipą „Užrašytai jūrai“ sekė ypatingai įdomus projektas – darbo kalendorius. Kalendorių turėjome ne tik sumaketuoti, bet jam suteikti jūros dvasią iliustracijomis, nes visa „Užrašyta jūra“ veikla yra orientuota į jūrą. Kiekvieną mėnesį pasitinka jūros tematikos minimalistinė „Unique Symbols“ iliustracija, o visą kalendorių puošia jūra alsuojančios mažos detalės.

Kvietimai

Kiekvienais metais gaminame individualiai suderintus kvietimus į šventes. Nuostabu, kad mūsų iliustracijos gali tapti gražiu pakvietimu, o kartais net pagrindiniu šventės atributų dekoro akcentu. Personalizuotos simbolinės iliustracijos, šventės svečių portretai ar žemėlapiai tampa gražia ir prasminga detale, kurią neretai norisi pasilikti namų dekoravimui ir prisiminimui.

Užsisakyti kvietimą

„Pripučiamas filmas“ iliustracijos

Pripučiamas filmas siūlo kino vakarus po atviru dangumi. Tai veikla, tinkanti įvairiems renginiams, vaikų vasaros stovykloms ar romantiškus Holivudo filmus primenantiems kino filmų vakarams, stebint juos automobilyje. Būtent todėl „Unique Symbols kūrė iliustracijas atspindinčias tris veiklos sritis. Ypatingas dėmesys skirtas iliustracijų spalvoms, kurios turėjo sukurti kiekvieno vakaro piešinyje skirtingą nuotaiką. Daug dėmesio skirta iliustracijų informatyvumui ir tvarkai.

Susisiekite

Susisiekite su mumis el. paštu info@uniquesymbols.com arba užpildę formą žemiau.
Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau!

Kontaktinė forma

    Papasakokite apie savo projektą. Trumpai pristatykite savo idėją, net jei ji nėra apibrėžta ir tiksliai nežinote, ko ieškote. Galbūt jau žinote stilių (žaismingas, griežtas, modernus...) arba esate nusprendę spalvas? Gal nusprendėte formatą (knyga, plakatas, reklama...) ar žinote, kur tai naudosite (šventėje, namų dekorui...)? Visa informacija yra labai naudinga. Klauskite ir mūsų - padėsime Jums apsispręsti ir sugalvoti tinkamiausius variantus Jūsų idėjai.