Unikalus plakatas

Unikalus plakatas Jūsų sugalvota ir mūsų minimalistine stilistika nupiešta iliustracija! Puiki dovana Jūsų išskirtiniams namams arba kaip unikali dovana įkurtuvių proga. Papasakokite mums, kokią iliustraciją norite matyti ant plakato ir mes padėsime vizualizuoti Jūsų sumanymą. Nežinote tikslaus objekto, kurį norite pavaizduoti? Ne bėda! Mes dieviname tokius iššūkius. Papasakokite jausmą, kurį norite pavaizduoti ir mes kibsime į kūrybą.

PLAKATO KŪRYBOS EIGA:

  • Atlikus apmokėjimą į Jūsų el. paštą atkeliaus laiškas, patvirtinantis užsakymo vykdymo pradžią.
  • Tuomet mes iš karto pradėsime kurti iliustraciją pagal Jūsų aprašymą. Kūrybos eigoje gali būti, jog mes susisieksime su Jumis dėl iškilusių klausimų, o jeigu Jūs norėtumėte papildyti informaciją – drąsiai kreipkitės į mus.
  • Per 7* darbo dienas į Jūsų el. paštą atsiųsime sukurtą iliustraciją Jūsų peržiūrai ir sulaukę patvirtinimo, iliustraciją atspausdinsime ant plakato, supakuosime ir išsiųsime. *Trukmė gali būti trumpesnė esant mažesniam mūsų darbų užimtumui, tad jeigu reikia greičiau – susisiekite su mumis dėl tikslesnio termino. Taip pat, ilgai nesulaukus Jūsų galutinio patvirtinimo, terminas gali ir prailgėti.
  • Plakato atkeliavimo trukmė į Jūsų rankas priklausys nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Kūrybos eigoje skatiname su mumis susisiekti el. paštu info@uniquesymbols.com, jei norite ką nors paaiškinti detaliau, ar turite klausimų.

95.00174.00

    Reset options
Unique Symbols