OUR ALREADY IMPLEMENTED GIFT IDEAS FOR YOU

About us

MINIMALISM

As the basis of our creative expression we use minimalism. Our minimalistic illustrations and graphic decisions aren’t packed with unnecessary elements, so they always look tidy and solidly.

UNIQUE DECISIONS

Unique decisions are made by combining our style of creativity with your exclusive order. It is important for us to express your unique  story through our artwork.

SUSTAINABILITY

Nature is the main inspiration for our artwork. To express our gratitude to her, we always try to find the best environmental solutions for our production. We use recycled paper for all our postcards and either don’t use plastic at all in any of our packaging or reuse packaging we already have.

GET TO KNOW US!

We are friends and colleagues who met at the Creative Industries studies at the Vilnius Gediminas Technical University. We’ve started our graphic design business in 2015. 

Here, on the left of the photo is Deimante. She loves drawing and is passionate about the history of graphic design and newest trends of it. On the right hand side, is Akvilina who looks at the world through the camera’s lens for many years now. She knows how to make any piece of artwork to look its best in the photo. 

Minimalism and nature are the bases for all our creative decisions we make at the “Unique Symbols”. We are incredibly happy that more and more people like our artwork and choose us for the implementation of their ideas and visions. If you are one of them, get in touch and we’ll start our beautiful journey of creativity together.

Contacts

Atvirukų dienoraštis. 📗

Žmonės, kurie kolekcionuoja atvirukus yra visai dažnas reiškinys. Bent jau mes savo draugų tarpe tokių tikrai turime, o ir pačios saugome gautus paveikslėlius su palinkėjimais.  BET ar turite draugų, kurie rašytų atvirukų dienoraštį? 🤔

Tai variantas tiems, kurie nori rašyti dienoraštį, bet sunku prisiversti, o pradėjus tęsti. Kuo jis skiriasi nuo paprasto dienoraščio?

🌱 Jus riboja teksto vieta. Todėl turite sugalvoti savo idėją, kaip rašyti ir sutalpinti viską, ką norite pasakyti.
🌱 Jūsu niekas neįpareigoja su savimi nešiotis didelio sąsiuvinio. Atėjus norui rašyti, tereikia pasičiupti atviruką iš artimiausios prekybvietės. Nenuostabu, toks dienoraščio variantas labai patinka keliautojams. 
🌱 Savo emocijas ir atsiminimus kartu pateikiate vizualiai. Kad būtų įdomiau, galima sugalvoti pirkti tik tam tikrus atvirukus. Pavyzdžiui, vien geltonos spalvos ar tuos, kuriuose vaizduojami augalai. 
🌱 Smagu sugalvoti kur ir kaip laikyti. Gražus albumas, skrynelė, girlianda... 
🌱 Galima savo dienoraščiu dalintis. Gal kažkurios Jūsų praeities mintys atlieps kažkieno šiandienos gyvenimą ir pasidalinimas savo patirtimi taps gražiausia dovana! 😍

Berašant šį postą jau galvoju, kad reikia griebti atvirukus ir pradėti savo atvirlaiškių dienoraštį. 😅🌻

#uniquesymbols #dienoraštis #postcard #Atvirute #atvirutes #atvirukas #atvirukaipaštu #dienorastis #dovana #dovanok #idėja #iliustratorius #Iliustracija #grafikosdizaineris #grafikosdizainas #grafika #pirkprekelietuviska #lietuviska #lietuva #Vilnius #kaunas #grafika #Vilniuscreators #siauliai
Atvirukų dienoraštis. 📗 Žmonės, kurie kolekcionuoja atvirukus yra visai dažnas reiškinys. Bent jau mes savo draugų tarpe tokių tikrai turime, o ir pačios saugome gautus paveikslėlius su palinkėjimais. BET ar turite draugų, kurie rašytų atvirukų dienoraštį? 🤔 Tai variantas tiems, kurie nori rašyti dienoraštį, bet sunku prisiversti, o pradėjus tęsti. Kuo jis skiriasi nuo paprasto dienoraščio? 🌱 Jus riboja teksto vieta. Todėl turite sugalvoti savo idėją, kaip rašyti ir sutalpinti viską, ką norite pasakyti. 🌱 Jūsu niekas neįpareigoja su savimi nešiotis didelio sąsiuvinio. Atėjus norui rašyti, tereikia pasičiupti atviruką iš artimiausios prekybvietės. Nenuostabu, toks dienoraščio variantas labai patinka keliautojams. 🌱 Savo emocijas ir atsiminimus kartu pateikiate vizualiai. Kad būtų įdomiau, galima sugalvoti pirkti tik tam tikrus atvirukus. Pavyzdžiui, vien geltonos spalvos ar tuos, kuriuose vaizduojami augalai. 🌱 Smagu sugalvoti kur ir kaip laikyti. Gražus albumas, skrynelė, girlianda... 🌱 Galima savo dienoraščiu dalintis. Gal kažkurios Jūsų praeities mintys atlieps kažkieno šiandienos gyvenimą ir pasidalinimas savo patirtimi taps gražiausia dovana! 😍 Berašant šį postą jau galvoju, kad reikia griebti atvirukus ir pradėti savo atvirlaiškių dienoraštį. 😅🌻 #uniquesymbols #dienoraštis #postcard #Atvirute #atvirutes #atvirukas #atvirukaipaštu #dienorastis #dovana #dovanok #idėja #iliustratorius #Iliustracija #grafikosdizaineris #grafikosdizainas #grafika #pirkprekelietuviska #lietuviska #lietuva #Vilnius #kaunas #grafika #Vilniuscreators #siauliai