MINIMALIST ILLUSTRATIONS

„Unique Symbols“ creates minimalist illustrations’ based unique symbols for your beloved ones, unique invitations for any occasion as well as continuously issuing new postcards collections on various occasions!

LOVE FOR NATURE

We truly love, admire and appreciate our nature. It inspires us to create our minimalist illustrations with some elements of the nature.

SUSTAINABILITY

We always seek to protect our environment. That is why we choose recycled paper that is chlorine free, meets the mark of responsible forestry and is manufactured with 100% renewable green energy.  

inspirational gifts for you

More info

Framed Unique Symbol

Unique Symbol is the only one of its kind. It’s a perfect gift for your beloved ones on any occasion. It’s a gift that shows the main qualities or goals of the person it is for and sends a personal message from you as well. 

More info

Cotton Tote Bags

Tvirti ir kokybiški, pagaminti iš 100% medvilnės, daugkartiniai maišeliai su įvairiomis mūsų kurtomis minimalistinėmis iliustracijomis. Puikiai tinka ne tik į parduotuvę, tačiau ir susidėti daiktus į kelionę ar į miestą!

More info

Personalised Cotton Tote Bag

A Tote bag created in our minimalist style but based on your idea! It is a great gift for someone you care or a way for you to stand out in your daily life.
More info

Postcard

Čia rasite labai platų minimalistinių atvirukų asortimentą įvairiomis progomis! Šmaikštūs, mieli, solidūs ir žaismingi. Patiks ir Jūsų bosui, ir geriausiai draugei, ir šeimai!

More info

Gift Sets

Nuo šiol šventes pasitiksite pasiruošę. Siūlome kruopščiai apgalvotus dovanų rinkinius Jums! Įkvėpkite nuostabių levandų kvapo arba įsigykite mūsų siūlomų atvirukų rinkinį.

More info

Invitations

Sukursime unikalų simbolį ar personalizuotą iliustraciją, kuria papuošime Jūsų kvietimą bet kokiai progai. Jūsų vestuvės, gimimo diena ar vaiko krikštynos taps ypatingos jau nuo pirmosios šventės detalės.

who are we?

Esame draugės ir kolegės, kartu baigusios Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų studijas. Nuotraukos kairėje jums šypsosi Deimantė, kuri dievina piešti, o dešinėje – Akvilina, kuri kiek save atsimena visada fotografuoja. Kartu mus vienija meilė grafiniam dizainui, minimalizmui ir nepakartojamai gamtai. Tikriausiai taip jau buvo lemta, kad atradus viena kitą ir ilgai ieškojus savęs kūryboje, kartą mums gimė idėja kartu kurti minimalistines iliustracijas! Juk vos keliais labai gerai apgalvotais potėpiais ir be nereikalingo chaoso galime vieni kitiems papasakoti tiek daug. Jau įsitikinome, kad didžiausias stebuklas įvyksta tuomet, kai toks minimalistinis pasakojimas tampa nuoširdžia dovana sau ar kitam!

Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių mus atranda ir įvertina mūsų kūrybą. Tikimės, kad ir Jūs atrasite čia tai, ko ieškote.
O jeigu neradote – parašykite mums!

contacts

info@uniquesymbols.com

Kaip susikurti jaukią, svajingą ir romantišką aplinką namie? Turime tris patarimus, kurie mums labai padeda. 
🌿 SPALVOS ir TEKSTŪROS. Visada neapsiriksit, jei pasirinksit šiltus pastelinius tonus, o akcentams rinksitės kiek ryškesnes gamtos spalvas. Pamėginkite parinkti medžio detales ir nebijokite augalų žalumos. Garantuojame, kad patys džiaugsitės idilišku vaizdeliu.
🌿 ŠVIESA. Rinkitės šilto tono šviesos šaltinius, svarbu, kad jie nebūtų itin ryškūs. Daug geriau, jei jų namie keletas ir skirtinguose lygiuose. O svajingumą ir tobulumą sukuria mažosios šviesos, kitaip tariant žvakės ar dekoro lemputės. Tiesiog ir norisi prisėsti ir žavėtis su arbatos puodeliu. 
🌿PRASMĖ. Prasmingos simbolinės dekoro detalės suteikia reikšmę visiems namams. Tuomet jais galima ne tik žavėtis, bet ir domėtis. Svečiams įdomu pasiklausyti, iš kurios šalies parsivežėte jūros kriaukleles ar kodėl nuotraukoje Jūs taip juokingai išsitepęs. O mūsų unikalus ženklas yra būtent tai apie ką gelėsite ilgai plepėti su savo draugais prie vakarienės stalo. Todėl siūlome užsukti į mūsų e-parduotuvėlę ir paskaityti daugiau 🙂 Galbūt užsisakysite šią dovaną sau ar kitam jau dabar. 
.
.
.
#unikalikūryba #unikalidovana #uniquesymbols #symbols #homedecor #dekoras #gamta #unikalu #home #sweethome #dovana #paveikslas #geradovana #dovanajai #dovanajam #vestuviųdovana #vestuvinedovana #unikalu #Vilnius #Vilniuscreators #lithuaniacreators #pirkprekelietuviska #Lietuviška #baltic
Kaip susikurti jaukią, svajingą ir romantišką aplinką namie? Turime tris patarimus, kurie mums labai padeda. 🌿 SPALVOS ir TEKSTŪROS. Visada neapsiriksit, jei pasirinksit šiltus pastelinius tonus, o akcentams rinksitės kiek ryškesnes gamtos spalvas. Pamėginkite parinkti medžio detales ir nebijokite augalų žalumos. Garantuojame, kad patys džiaugsitės idilišku vaizdeliu. 🌿 ŠVIESA. Rinkitės šilto tono šviesos šaltinius, svarbu, kad jie nebūtų itin ryškūs. Daug geriau, jei jų namie keletas ir skirtinguose lygiuose. O svajingumą ir tobulumą sukuria mažosios šviesos, kitaip tariant žvakės ar dekoro lemputės. Tiesiog ir norisi prisėsti ir žavėtis su arbatos puodeliu. 🌿PRASMĖ. Prasmingos simbolinės dekoro detalės suteikia reikšmę visiems namams. Tuomet jais galima ne tik žavėtis, bet ir domėtis. Svečiams įdomu pasiklausyti, iš kurios šalies parsivežėte jūros kriaukleles ar kodėl nuotraukoje Jūs taip juokingai išsitepęs. O mūsų unikalus ženklas yra būtent tai apie ką gelėsite ilgai plepėti su savo draugais prie vakarienės stalo. Todėl siūlome užsukti į mūsų e-parduotuvėlę ir paskaityti daugiau 🙂 Galbūt užsisakysite šią dovaną sau ar kitam jau dabar. . . . #unikalikūryba #unikalidovana #uniquesymbols #symbols #homedecor #dekoras #gamta #unikalu #home #sweethome #dovana #paveikslas #geradovana #dovanajai #dovanajam #vestuviųdovana #vestuvinedovana #unikalu #Vilnius #Vilniuscreators #lithuaniacreators #pirkprekelietuviska #Lietuviška #baltic