OUR ALREADY IMPLEMENTED GIFT IDEAS FOR YOU

About us

MINIMALISM

As the basis of our creative expression we use minimalism. Our minimalistic illustrations and graphic decisions aren’t packed with unnecessary elements, so they always look tidy and solidly.

UNIQUE DECISIONS

Unique decisions are made by combining our style of creativity with your exclusive order. It is important for us to express your unique  story through our artwork.

SUSTAINABILITY

Nature is the main inspiration for our artwork. To express our gratitude to her, we always try to find the best environmental solutions for our production. We use recycled paper for all our postcards and either don’t use plastic at all in any of our packaging or reuse packaging we already have.

GET TO KNOW US!

We are friends and colleagues who met at the Creative Industries studies at the Vilnius Gediminas Technical University. We’ve started our graphic design business in 2015. 

Here, on the left of the photo is Deimante. She loves drawing and is passionate about the history of graphic design and newest trends of it. On the right hand side, is Akvilina who looks at the world through the camera’s lens for many years now. She knows how to make any piece of artwork to look its best in the photo. 

Minimalism and nature are the bases for all our creative decisions we make at the “Unique Symbols”. We are incredibly happy that more and more people like our artwork and choose us for the implementation of their ideas and visions. If you are one of them, get in touch and we’ll start our beautiful journey of creativity together.

Contacts

Norime pasidalinti su Jumis, kodėl taip džiaugiamės pakeitusios savo internetinį puslapį! 

Jau kuris laikas galvojome, kad Unique Symbols yra daugiau nei vien mūsų prekės, bet retas tai žino. Todėl nekeista, kad nusprendėme padaryti tam tikrų pokyčių tiek savo veikloje, tiek visoje komunikacijoje. 

Gerai, kad žinojome atspirties tašką - internetinė svetainė. Ji tarsi mūsų pasas, didelis aprašytas portfolio. 🤍

Kituose įrašuose galėsime papasakoti labiau technines, kūrybines idėjas, kurios gimė tvarkant  puslapį. Šį kartą tai yra pasidalinimas nauda, kurią gauname iš pasikeitusio puslapio. Kas žino, galbūt jus tai įkvėps imtis pokyčių! 

🌿 Išskaidytos mūsų teikiamos paslaugos suteikia daugiau aiškumo tiek Jums, tiek mums, ką galime ir ką veikiame. 

🌿 Vos kelių mygtukų paspaudimu galima pamatyti, kokio tipo projektus galime padaryti! Jau gavome nustebusių žinučių, kad darome daugiau, negu tikėjotės 😃

🌿 Užklausų langeliuose yra paruoštukės, kurios padeda apgalvoti, ko klausti mūsų ar kuo pasidomėti prieš kūrybinį procesą! Tai duoda daugiau aiškumo pokalbiams.

🌿 Atnaujintos ir išgrynintos vertybės aiškiau pasakoja apie mus ir mūsų veiklos principus. Labai tikime, kad itin svarbu suprasti su kuo dirbate, todėl norime, kad kuo labiau mus pažintumėte!

🌿 Atsinaujinimas tikrai duoda naujos energijos! O sutvarkytas ir stiprus pagrindas diktuoja kaip elgtis kitose medijose. 

Tiesa, atnaujinti svetainę yra ilgas ir sudėtingas darbas. Jis reikalauja labai daug pasiruošimo. 🙂 Ar verta? Mums tikrai taip. Ką galvojat Jūs? 

P.S. šypsenos tikros, tik iš kiek anksčiau, kol dar galėjome šypsotis ne po kaukėmis 🙂 

#uniquesymbols #svetainė #grafikosdizainas #dizainerės #iliustravimas #illustrator #iliustratorius #grafikosdizaineris #patarimai #webpatarimai #Vilnius #Vilniuscreators #Lithuania #Lietuva #prekėsženklas #dovanos #svetainesatnaujinimas #graphicdesign #graphicdesigner #minimalizmas #minimalist #designer #minimal #minimalistinisdizainas #logotipai
Norime pasidalinti su Jumis, kodėl taip džiaugiamės pakeitusios savo internetinį puslapį! Jau kuris laikas galvojome, kad Unique Symbols yra daugiau nei vien mūsų prekės, bet retas tai žino. Todėl nekeista, kad nusprendėme padaryti tam tikrų pokyčių tiek savo veikloje, tiek visoje komunikacijoje. Gerai, kad žinojome atspirties tašką - internetinė svetainė. Ji tarsi mūsų pasas, didelis aprašytas portfolio. 🤍 Kituose įrašuose galėsime papasakoti labiau technines, kūrybines idėjas, kurios gimė tvarkant puslapį. Šį kartą tai yra pasidalinimas nauda, kurią gauname iš pasikeitusio puslapio. Kas žino, galbūt jus tai įkvėps imtis pokyčių! 🌿 Išskaidytos mūsų teikiamos paslaugos suteikia daugiau aiškumo tiek Jums, tiek mums, ką galime ir ką veikiame. 🌿 Vos kelių mygtukų paspaudimu galima pamatyti, kokio tipo projektus galime padaryti! Jau gavome nustebusių žinučių, kad darome daugiau, negu tikėjotės 😃 🌿 Užklausų langeliuose yra paruoštukės, kurios padeda apgalvoti, ko klausti mūsų ar kuo pasidomėti prieš kūrybinį procesą! Tai duoda daugiau aiškumo pokalbiams. 🌿 Atnaujintos ir išgrynintos vertybės aiškiau pasakoja apie mus ir mūsų veiklos principus. Labai tikime, kad itin svarbu suprasti su kuo dirbate, todėl norime, kad kuo labiau mus pažintumėte! 🌿 Atsinaujinimas tikrai duoda naujos energijos! O sutvarkytas ir stiprus pagrindas diktuoja kaip elgtis kitose medijose. Tiesa, atnaujinti svetainę yra ilgas ir sudėtingas darbas. Jis reikalauja labai daug pasiruošimo. 🙂 Ar verta? Mums tikrai taip. Ką galvojat Jūs? P.S. šypsenos tikros, tik iš kiek anksčiau, kol dar galėjome šypsotis ne po kaukėmis 🙂 #uniquesymbols #svetainė #grafikosdizainas #dizainerės #iliustravimas #illustrator #iliustratorius #grafikosdizaineris #patarimai #webpatarimai #Vilnius #Vilniuscreators #Lithuania #Lietuva #prekėsženklas #dovanos #svetainesatnaujinimas #graphicdesign #graphicdesigner #minimalizmas #minimalist #designer #minimal #minimalistinisdizainas #logotipai