MINIMALIST ILLUSTRATIONS

„Unique Symbols“ creates minimalist illustrations’ based unique symbols for your beloved ones, unique invitations for any occasion as well as continuously issuing new postcards collections on various occasions!

LOVE FOR NATURE

We truly love, admire and appreciate our nature. It inspires us to create our minimalist illustrations with some elements of the nature.

SUSTAINABILITY

We always seek to protect our environment. That is why we choose recycled paper that is chlorine free, meets the mark of responsible forestry and is manufactured with 100% renewable green energy.  

inspirational gifts for you

More info

Framed Unique Symbol

Unique Symbol is the only one of its kind. It’s a perfect gift for your beloved ones on any occasion. It’s a gift that shows the main qualities or goals of the person it is for and sends a personal message from you as well. 

More info

Cotton Tote Bags

Tvirti ir kokybiški, pagaminti iš 100% medvilnės, daugkartiniai maišeliai su įvairiomis mūsų kurtomis minimalistinėmis iliustracijomis. Puikiai tinka ne tik į parduotuvę, tačiau ir susidėti daiktus į kelionę ar į miestą!

More info

Personalised Cotton Tote Bag

A Tote bag created in our minimalist style but based on your idea! It is a great gift for someone you care or a way for you to stand out in your daily life.
More info

Postcard

Čia rasite labai platų minimalistinių atvirukų asortimentą įvairiomis progomis! Šmaikštūs, mieli, solidūs ir žaismingi. Patiks ir Jūsų bosui, ir geriausiai draugei, ir šeimai!

More info

Gift Sets

Nuo šiol šventes pasitiksite pasiruošę. Siūlome kruopščiai apgalvotus dovanų rinkinius Jums! Įkvėpkite nuostabių levandų kvapo arba įsigykite mūsų siūlomų atvirukų rinkinį.

More info

Invitations

Sukursime unikalų simbolį ar personalizuotą iliustraciją, kuria papuošime Jūsų kvietimą bet kokiai progai. Jūsų vestuvės, gimimo diena ar vaiko krikštynos taps ypatingos jau nuo pirmosios šventės detalės.

who are we?

Esame draugės ir kolegės, kartu baigusios Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų studijas. Nuotraukos kairėje jums šypsosi Deimantė, kuri dievina piešti, o dešinėje – Akvilina, kuri kiek save atsimena visada fotografuoja. Kartu mus vienija meilė grafiniam dizainui, minimalizmui ir nepakartojamai gamtai. Tikriausiai taip jau buvo lemta, kad atradus viena kitą ir ilgai ieškojus savęs kūryboje, kartą mums gimė idėja kartu kurti minimalistines iliustracijas! Juk vos keliais labai gerai apgalvotais potėpiais ir be nereikalingo chaoso galime vieni kitiems papasakoti tiek daug. Jau įsitikinome, kad didžiausias stebuklas įvyksta tuomet, kai toks minimalistinis pasakojimas tampa nuoširdžia dovana sau ar kitam!

Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių mus atranda ir įvertina mūsų kūrybą. Tikimės, kad ir Jūs atrasite čia tai, ko ieškote.
O jeigu neradote – parašykite mums!

contacts

info@uniquesymbols.com